‘Edahocaileegitim’ 500 bin izlemeye ulaştı

‘Edahocaileegitim’ 500 bin izlemeye ulaştı

Youtube Kanalı izlenmeleri 500.000’i geçen Prof. Dr. Eda Erdoğan doğru ve gerçek bilginin insanlara ulaşmasının bu başarıyı getirdiğini açıkladı.

Eğitim Radyosu Yazarı Eda Erdoğan’ın Youtube’da yayınladığı videoların izlenme sayısı ilk hedef olan 500 bini geride bıraktı. Bu keyifli gelişmeyi okurlarına duyuran Eda Erdoğan’ın değerlendirmesi şöyleydi:

“Eğitim içerikli bir kanalın bu derece izlenmesi hem dikkat çekici hem de çok sevindirici. Anaokulundan üniversiteye eğitimde rehber olmayı amaçlayan kanalım bir anlamda amacına ulaştı. “

Anne, babaların, gençlerin eğitim ile ilgili tarafsız bilgiye ve rehberliğe ihtiyacı olduğunu söyleyen Erdoğan, özellikle lise öğrencileri ve üniversite hazırlık öğrencileri için de farklı yayınlar yapacağını belirtti.

Sosyal Medyanın en etkili iletişim aracı olduğunu söyleyen Prof. Dr.. Eda Erdoğan özellikle instagram hesabından tercih döneminde de tüm sorulara cevap veriyor ve üniversite tercih danışmanlığı yapıyor.

Prof Dr Eda Erdoğan ayrıca instagram üzerinden soruları cevaplıyor.

YAZAR HAKKINDA

Eğitim Radyosu Haber Merkezi Eğitim Radyosu Haber Merkezi Yayınlanmasını istediğiniz haber bültenleriniz & reklamlarınız için gönderilerinizi [email protected] eposta adresimize yönlendirebilirsiniz.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Sponsorlu Bağlantılar