SUBÜ Pandemi Sorumlusu Eğitim Programı’na kayıtlar sürüyor

SUBÜ Pandemi Sorumlusu Eğitim Programı’na kayıtlar sürüyor

Sakarya Uygulamaları Bilimler Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (SUBÜ/SAYEM) tarafından gerçekleştirilen, ülkemiz ve dünya da hızla yayılan salgın hastalıklara yönelik hazırlanan “Pandemi” alanına yönelik ve Pandemi alanında hizmet veren, görev alan/görev almak isteyenler için hazırlanan Pandemi Sorumlusu eğitim programı kursuna başvurular başladı.

Pandemi alanında hizmet veren ya da hizmet vermek isteyen sağlık, eğitim, sosyal hizmet, yerel yönetim, yöneticiler, iş yeri sahipleri, kamu kurum çalışanları, gıda ve turizm sektörü çalışanları iş ve sosyal güvenlik uzmanları, market/AVM çalışanları ve kişisel gelişim personelleri için SUBÜ/SAYEM tarafından uzaktan eğitim yoluyla “Pandemi Sorumlusu Eğitim Sertifika Programı” düzenlenmektedir.

PANDEMİ SORUMLUSU PROGRAMI, UZAKTAN EĞİTİMLE VERİLİYOR

Pandemi Sorumlusu eğitim programında; pandemiye ilişkin kavramlar, pandemilerin ortak özellikleri ve kriterleri, pandemilerde enfeksiyon kontrol önlemleri, çevresel standart önlemleri, toplu yaşam alanlarında pandemi öncesi ve sonrası yapılması gereken planlamalar, pandemi yönetimi, sosyal hayata ilişkin düzenlemeler ve önlemler, kurum ve kuruluşlarda pandemik önlemler, pandemi de psikososyal destek girişimleri hakkında detaylı bilgilendirme içermektedir.

Uzaktan eğitim sistemi ile gerçekleşen eğitim programı 1 ay boyunca adaylara açık kalmaktadır ve 25 saattir. Yoğun talep gören eğitim programına başvuru alınmaya başlanmıştır.

Sakarya Uygulamaları Bilimler Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi ‘ne gelen talepler doğrultusunda hazırlanan Pandemi Sorumlusu Eğitim Programı bağımlılığa bağlı olarak pandemi alanında hizmet veren/verecek olan adaylarının mesleki ve kişisel bilgi birikimine katkıda bulunmak amacıyla oluşturulmuştur.

https://sayem.subu.edu.tr/egitimler/uzaktan-egitim/saglik-egitimleri/pandemi-sorumlusu-sertifika-programi adresinden ve 0264 616 07 07 iletişim numarasından detaylı bilgi de alabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Koronavirüs salgınının iş sözleşmelerine etkisi nedir?

YAZAR HAKKINDA

Eğitim Radyosu Haber Merkezi Eğitim Radyosu Haber Merkezi Yayınlanmasını istediğiniz haber bültenleriniz & reklamlarınız için gönderilerinizi [email protected] eposta adresimize yönlendirebilirsiniz.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Sponsorlu Bağlantılar