Şahinkaya’da Bursluluk Sınavına Rekor Katılım  

Şahinkaya’da Bursluluk Sınavına Rekor Katılım  

Her yıl büyük ilgi gören ‘Bursa Şahinkaya Geleneksel Bursluluk Sınavı’ bu yıl da Academy 1418 ve Santral Kampüs’te iki gün boyunca rekor katılımla gerçekleşti.

Akademik başarısıyla Türkiye’nin zirvesinde yer alan Şahinkaya Eğitim Kurumları, il genelinde düzenlediği Geleneksel Bursluluk Sınavı ile bu yıl da çok büyük ilgi gördü. İki gün boyunca gerçekleşen bursluluk sınavına 7 bine yakın öğrenci başvuru yaparak rekor bir sayıya imza attı.

Şahinkaya Geleneksel Bursluluk Sınavı, 4,5,6. ve 7. sınıf öğrencilerinin katılımıyla 4 Ocak’ta gerçekleşirken; Şahinkaya Liseleri Bursluluk Sınavı ise 8,9,10. ve 11. sınıf öğrencilerinin katılımıyla 5 Ocak’ta yapıldı.

Academy 1418 ve Santral Kampüs’te iki gün boyunca toplam 4 seans halinde gerçekleşen sınavlara öğrencilerin katılımı rekor düzeydeydi. Velilerin de büyük ilgi gösterdiği bursluluk sınavlarında öğrenciler Şahinkayalı olmak için bilgilerini ortaya döktüler.

Foto Galeri–>

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Bingöl: Bursa Sınav Kolejleri öğretmen çıkarmayacak

YAZAR HAKKINDA

Eğitim Radyosu Haber Merkezi Eğitim Radyosu Haber Merkezi Yayınlanmasını istediğiniz haber bültenleriniz & reklamlarınız için gönderilerinizi [email protected] eposta adresimize yönlendirebilirsiniz.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Sponsorlu Bağlantılar