Şahinkaya Gençliğinden Fener Alayı

Şahinkaya Gençliğinden Fener Alayı

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkusu tüm yurdu sarıyor. Academy 1418 ve Hexagon öğrencileri, Cumhuriyetimizin 96. yaşını Atatürk gençliğine yakışır bir şekilde muhteşem bir fener alayı ile meydanlarda ilk günkü coşkuyla kutladı.

Şahinkaya Koleji Santral Kampüs’te saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan programın sunuculuğunu Müzik öğretmeni Tuba Palancı üstlendi. Şahinkaya Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Rasim Şahinkaya’nın da örnek bir ev sahipliği gerçekleştirdiği organizasyonda Türkiye Muharip Gaziler Derneği Bursa Şubesi üyeleri de en önde yerlerini alarak, değerli katılımlarıyla kutlama programını onurlandırdılar.

500 ÖĞRENCİDEN HARMAN DALI GÖSTERİSİ

Fener Alayı öncesi düzenlenen program çerçevesinde Academy 1418 ve Hexagon öğrencilerinden oluşan 1000 kişi muhteşem bir gösteri gerçekleştirdi. Kampüs alanında meşaleler arasında aynı anda harmandalı oynayan 500 öğrenci, hafızalardan uzun süre silinmeyerek bir görüntüye imza attı. Ardından ellerindeki Türk bayraklarıyla İzmir Marşı’nı büyük bir gururla seslendiren Şahinkaya Gençliği, coşkularıyla adeta kampüsü inletti.

FENER ALAYIYLA COŞKU MEYDANLARA TAŞTI 

Velilerin de yoğun ilgi gösterdiği program muhteşem bir Fener Alayı ile devam ederken, kortej yürüyüşüne Dark Rider Motosiklet Kulübü de eşlik etti. Yönetim Kurulu Başkanı Rasim Şahinkaya ile Türkiye Muharip Gaziler Derneği Bursa Şubesi üyelerinin başı çektiği Fener Alayı’na Santral Kampüs’ten başlayıp Ahmet Taner Kışlalı Bulvarı güzergâhında devam eden öğrencilere vatandaşlar da alkışlarıyla eşlik etti.

Foto Galeri–>

YAZAR HAKKINDA

Eğitim Radyosu Haber Merkezi Eğitim Radyosu Haber Merkezi Yayınlanmasını istediğiniz haber bültenleriniz & reklamlarınız için gönderilerinizi [email protected] eposta adresimize yönlendirebilirsiniz.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Sponsorlu Bağlantılar