Öğretmenler Günü’nde Işıltılı Kutlama  

Öğretmenler Günü’nde Işıltılı Kutlama  

Şahinkaya Koleji ve Academy 1418 öğretmenleri, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü Podyum Davet’te düzenlenen görkemli bir gece ile neşe ve coşku içinde kutladılar.

Şahinkaya Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Rasim Şahinkaya, Kurucu Müdür Nebahat Şahinkaya, Genel Müdür Nihat Tekin ve Kurumsal Kalite Direktörü Dilay Şahinkaya’nın da katıldığı kutlama yemeği Podyum Davet’te çok özel anlara sahne oldu.

Gecede, Yönetim Kurulu Başkanı Rasim Şahinkaya, Şahinkaya Eğitim Kurumları’nda 10. yılını tamamlayan Ortaokul Müdürü Esra Akkay’a Onur Ödülü takdim etti. Plaket töreninin ardından yapılan hediye çekilişinde ise öğretmenlere sürpriz hediyeler dağıtılırken, gecede şarkıcı Taner, orkestra eşliğinde birbirinden güzel şarkılar seslendirdi. Gecede gönüllerince dans edip eğlenen öğretmenler, 24 Kasım pastasını ise hep birlikte neşe içinde kestiler.

Foto Galeri–>>

YAZAR HAKKINDA

Eğitim Radyosu Haber Merkezi Eğitim Radyosu Haber Merkezi Yayınlanmasını istediğiniz haber bültenleriniz & reklamlarınız için gönderilerinizi [email protected] eposta adresimize yönlendirebilirsiniz.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Sponsorlu Bağlantılar