Emine Örnek Liselilere Has Mun Advance’20 daveti

Emine Örnek Liselilere Has Mun Advance’20 daveti

Kadir Has Üniversitesi her yıl düzenlediği geleneksel MUN konferansının dışında bir ilke imza atarak 21-23 Şubat 2020 tarihleri arsında HAS MUN ADVANCE ’20 (HAS İleri Seviye Birleşmiş Milletler Modeli) Konferansı düzenleyeceğini duyurdu.

Oldukça gelişmiş ve ileri seviye bir İngilizce ile sunum beceresi gerektiren bu konferansa, daha önceki konferanslara katılarak öne çıkmış öğrenciler arasından tüm Türkiye’den toplam 60 öğrenci seçilerek davet edildi. Davet edilenler arasına Emine Örnek Lisesi 11. Sınıf öğrencilerinden Aksel Ussoy ve İpek Beril Şen de seçildi.

Adlarına düzenlenmiş özel davetiyelerini görünce çok sevinen öğrenciler, mutluluklarını kurucu müdür Emine Örnek ve öğretmenleri ile paylaştılar. Oldukça zorlu bir mücadeleye hazırlanacakları bilinci ile hemen çalışmalara başladılar. Emine Örnek Eğitim Kurumları’nda küçük yaştan itibaren yetişen liseli öğrenciler Aksel Ussoy ve İpek Beril Şen’e gidecekleri bu etkinlikte Kurucu Müdür Emine Örnek ve Lise Yönetimi başarılar diledi.

YAZAR HAKKINDA

Eğitim Radyosu Haber Merkezi Eğitim Radyosu Haber Merkezi Yayınlanmasını istediğiniz haber bültenleriniz & reklamlarınız için gönderilerinizi [email protected] eposta adresimize yönlendirebilirsiniz.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Sponsorlu Bağlantılar