Aydın, bu köy okulunu konuşuyor

Aydın, bu köy okulunu konuşuyor

Okulda bulunan öğrencilerin yarısı il merkezinden eğitim için geliyor

Okuldaki mevcut 73 öğrenciden 30’u Efeler Merkez’den servisle gelerek eğitim aldığı Osmanbükü Ekrem Çiftçi İlkokulu’nu İl Milli Eğitim Müdürü Seyfullah Okumuş ziyaret etti. İncirliova Osmanbükü Mahallesi’nde bulunan Ekrem Çiftçi İlkokulu eğitimdeki başarısı ile göz dolduruyor. Aydınlı veliler çocuklarının iyi bir eğitim alması için Aydın’a 10 km mesafedeki bu köy okulunu tercih ediyor. İlkokuldaki toplam öğrenci sayısının 73 olduğu bu okulda, 30 öğrenci Efeler’den servisle gelerek eğitim görüyor.

Aydın İl Milli Eğitim Müdürü Seyfullah Okumuş, İncirliova İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Çalışkan ve beraberindeki heyet Osmanbükü Mahallesine gelerek okulun başarısını yerinde inceledi. Osmanbükü İlkokulu Müdürü Ruhi Yazar ve öğretmenler ile görüşerek eğitim sohbeti yapan İl Milli Eğitim Müdürü Okumuş, meslektaşlarıyla bilgi alışverişinde bulundu. Daha sonra sınıfları gezen Milli Eğitim heyeti öğrencilerle buluştu. Okumuş ve Çalışkan, okul ve çocukların eğitim durumu hakkında bilgi aldıktan sonra okul yönetimi ve öğretmenlere başarılarının devamını dilediler.
aydinkulis.com

YAZAR HAKKINDA

Eğitim Radyosu Haber Merkezi Eğitim Radyosu Haber Merkezi Yayınlanmasını istediğiniz haber bültenleriniz & reklamlarınız için gönderilerinizi [email protected] eposta adresimize yönlendirebilirsiniz.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Sponsorlu Bağlantılar