AÖF 2020 Yaz Okulu Sınavlarının Nasıl Yapılacağı Belli Oldu

AÖF 2020 Yaz Okulu Sınavlarının Nasıl Yapılacağı Belli Oldu

Anadolu Üniversitesi’nin (AÜ) 2019-2020 akademik yılı yaz döneminde Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültesi öğrencileri için yapacağı yaz okulu sınavları için bekleyiş devam ediyor. Söz konusu sınavlarının hangi tarihte ve nasıl şartlarda yapılacağını merak eden açıköğretimliler araştırmalarına hız verdi. Peki, AÖF yaz okulu sınavı ne zaman?

Binlerce açıköğretimli öğrenci sınav tarihlerine odaklandı. Hangi tarihlerde sınava katılım sağlayacaklarını merak eden öğrenciler kurumdan gelen resmi açıklamalara odaklandı. Öte yandan 2020 AÖF yaz okulu sınavının önline mı yoksa klasik sınav formatında mı olacağı da araştırılan konular arasında.

İşte, AÖF yaz okulu sınavları hakkında ayrıntılar…

SINAVLAR ONLİNE FORMATTA OLACAK

Anadolu Üniversitesi (AÜ) Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültesi, 2019-2020 akademik yılı yaz okulu sınavlarının online yapılacağını bildirildi.
AÜ Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, açık öğretim öğrencilerine seslendi.

Aldıkları her kararda, önceliklerinin öğrencilerin sağlığı ve geleceği olduğunu belirten Erdal, “Bu doğrultuda yürüttüğümüz yoğun çalışmalar sonucunda, yaz okulu sınavlarının online yapılması kararını aldık. Hepinize sağlıklı günler ve başarılar diliyorum.” ifadesini kullandı.

AÖF Yaz Okulu sınavlarının 5 Eylül‘de yapılacağı daha önce açıklanmıştı

YAZAR HAKKINDA

Eğitim Radyosu Haber Merkezi Eğitim Radyosu Haber Merkezi Yayınlanmasını istediğiniz haber bültenleriniz & reklamlarınız için gönderilerinizi [email protected] eposta adresimize yönlendirebilirsiniz.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Sponsorlu Bağlantılar